szef doskonały

  Szef doskonały. Zostań skutecznym i charyzmatycznym liderem.

 Andrzej Kuczera

 147,00 zł

   Film wideo                                                  

 Nasza ocena 4/5:
     


Pracujesz z zespołem ludzi i zależy Ci, aby osiągać z nimi jak najlepsze wyniki pracy?
To, czego potrzebujesz to fachowa wiedza doświadczonego specjalisty.
Bycie szefem – to jedno z najwspanialszych wyzwań, jakie stoją przed człowiekiem. Można się tego nauczyć. Przedstawiamy Ci wideo szkolenie „Szef doskonały” – niezbędnik dla osób, które kierują i zarządzają zespołem.
W tym szkoleniu dowiesz się, jak budować swój wizerunek, jak kształtować relacje międzyludzkie i jak tymi relacjami zarządzać. Co robić i jak to robić, aby inni widzieli w Tobie charyzmatycznego przywódcę.

Szkolenie dostępne na platformie Infolia.pl

Dla kogo jest adresowane:

Szkolenie adresowane jest do przyszłych i obecnych managerów, kierowników i osób które myślą o karierze kierowniczej.

Umiejętności i wiedza:

Podczas szkolenia zdobędziesz szereg umiejętności potrzebnych w pracy każdego managera. Ponad 5 godzinne szkolenie w formie nagrań wideo zawiera zagadnienia z zakresu:
♦ Wywierania wpływu na ludzi
♦ Motywowania
♦ Relacji
♦ Rozwiązywania konfliktów
♦ Budowania własnego autorytetu
♦ Prowadzenia spotkań i wiele innych

Autor:

Autorem kursu jest Andrzej Kuczera – konsultant, trener biznesu, coach. Pan Andrzej posiada ponad kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla dużych i małych firm. Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących przywództwa i zarządzania zespołem, komunikacji interpersonalnej, negocjacji handlowych oraz prezentacji publicznych.  Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zespołów i zarządzaniu ludźmi. Prywatnie żeglarz – brał udział w podróży dookoła świata na żaglowcu “Zawisza Czarny”.


Bardzo Ciekawe, wartościowe i pełne konkretnej wiedzy szkolenie dla wszystkich którzy chcą pracować z ludźmi lub już z Nimi pracują i chcą podnieść swoje kompetencje.  Pan Anadrzej opowiada o kluczowych aspektach zarządzania z punktu widzenia doświadczonego specjalisty.  Do szkolenia można wracać w każdym momencie a pod koniec otrzymujemy Certyfikat, który zwiększy naszą pozycją na rynku. Szkolenie nacechowane jest dużą zawartością ćwiczeń i zadań.  Jedyny minus jaki Nasza redakcja znalazła to brak materiałów o których opowiada Pan Andrzej. 


 

Kategorie: Zarządzanie